Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося 20 липня поточного року під головуванням селищного голови Едуарда Олєйнікова.

Розглянуто 55 заяв батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів.

На порядок денний винесено також питання про надання дозволу на укладання та підписання договору купівлі неповнолітньою особою земельної ділянки за згодою батьків; про встановлення опіки над житлом та майном неповнолітньої дитини-сироти; про стан розвитку, виховання та утримання дітей, що виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників та обстежуються в ІІ кварталі 2020 року згідно з графіком; про початок соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На комісії було також розглянуто спір між батьками щодо визначення місця проживання малолітньої дитини. Минулого року дане питання вже розглядалося органом опіки та піклування селищної ради, проте за рік ситуація кардинально змінилася, тож за заявою батька спір між батьками переглянуто.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.