Відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації бюджету участі Біловодській селищній територіальній громаді

У четвер, 29 квітня відбулось перше засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі в Біловодській громаді на чолі з начальницею управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Оленою Шилобрид.

До складу Координаційної ради увійшли представники селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, представники депутатського корпусу та громадськість.

Під час першого засідання учасники обговорили питання щодо впровадження в Біловодській СТГ бюджету участі та його особливостей у 2021 році.

Всього на конкурс подано 16 проєктів, з яких – 2 великих та 14 малих.Загальний обсяг фінансування у 2021 році становить 1 млн грн.  Проєкти, що подані для фінансування, мають бути спрямовані на покращення благоустрою території Біловодської селищної територіальної громади.

Так, між виконавчими органами Біловодської селищної ради розподілено усі поданні проєкти для подальшого аналізу проєктів згідно з вимогами, визначеними Положенням про бюджет участі в Біловодській селищній територіальній громаді на 2021 рік. Після 11 травня 2021 року відбудеться формування реєстру позитивно та негативно оцінених проєктів.