Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради

Сьогодні, 28 липня під головуванням секретаря ради Дениса Боронникова, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради. У роботі засідання брали участь старости старостинських округів Біловодської селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів.

Депутати розглянули 39 питань порядку денного, найголовнішими з яких були:

1. Про організацію оздоровлення в закладах освіти громади.
2. Про призначення відповідальних осіб для отримання спеціальної бюджетної дотації за бджолосім’ї.
3. Про приведення строку дії договору оренди від 10.10.2018 № б/н у відповідність із визначеним законодавством мінімальним строком оренди (2 рішення).
4. Про приведення строку дії договору оренди від 10.10.2018 № б/н у відповідність із визначеним законодавством мінімальним строком оренди.
5. Про покладення обов’язків за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних на старост старостинських округів.
6. Про затвердження пропозицій комісії з питань формування потреби щодо спрямовання субвенції на придбання житла або призначення грошової компенсації на його придбання дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа.
7. Про надання матеріальної допомоги: на лікування, на поховання та на подолання наслідків стихійного лиха.
8. Про затвердження положення про робочу групу з підготовки прогнозу бюджету Біловодської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки та підготовки проєкту рішення про бюджет Біловодської селищної територіальної громади на 2022 рік.
9. Про нездійснення стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії цифрової трансформації Біловодської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки
10. Про схвалення проєкту Стратегії цифрової трансформації Біловодської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.
11. Про нездійснення стратегічної екологічної оцінки проєкту Маркетингової стратегії Біловодської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.
12. Про схвалення проєкту Маркетингової стратегії Біловодської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.
13. Про схвалення проєкту бренду Біловодської селищної територіальної громади та проєкту Положення про порядок використання бренду Біловодської селищної територіальної громади.
14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 258 від 26.06.2020 року «Про затвердження Інструкції з діловодства Біловодської селищної ради та її виконавчого комітету у новій редакції».
15. Про вибуття дітей із сім’ї патронатного вихователя.
16. Про призначення опікуна над малолітньою.
17. Про призначення піклувальника над неповнолітньою.
18. Про надання дозволу на укладання та підписання додаткової угоди до договору оренди ½ частки земельної ділянки (паю), неповнолітній за згодою матері, з фермерським господарством «Незалежність».
19. Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
20. Про виплату одноразової грошової допомоги особі з-поміж дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
21. Про надання дозволу на укладання та підписання договору на поділ спадкового майна від імені малолітньої, неповнолітній, за згодою матері.
22. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (16 заяв).
23. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.
24. Про затвердження проєкту будівництва мережі вуличного освітлення (11 рішень).
25. Про накладення адміністративного стягнення.
26. Про видалення зелених насаджень на території Біловодської СТГ.

Ознайомитись з рішеннями чергового засідання виконавчого комітету Біловодської селищної ради будуть оприлюднені  для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».