Відбулось чергове засідання координаційної ради

05 грудня 2019 року під головуванням заступника селищного голови, координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, голови робочої групи з ґендерно орієнтованого бюджетування Володимира Гніденка було проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми за участю представників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству щодо оперативного реагування на випадки домашнього насильства.

Розглянуті питання щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Біловодської селищної ради та програми соціального захисту населення “Біловодська родина” з урахуванням гендерних питань. Затверджено план діяльності робочої групи з гендерно орієнтованого бюджетування на 2020 рік. Обговорювалось також питання про хід виконання акції “16 днів проти насильства”.