Відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги

Засідання комісії з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги відбулось 27 квітня 2021 року під керівництвом голови комісії – заступника селищного голови Володимира Гніденка.

У засіданні взяли участь заступник голови комісії – керуючий справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Світлана Макаренко, секретар комісії – головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Ірина Олійник та члени комісії – начальник відділу соціального захисту соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Тетяна Заремба, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біловодської селищної ради Раїса Гарковець, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Біловодської селищної ради Світлана Іванко.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги, затвердженого рішенням виконавчого комітету Біловодської селищної ради Старобільського району Луганської області від 27.01.2021 № 5 «Про затвердження Положення про комісію з розгляду заяв громадян про надання матеріальної грошової допомоги та її склад», розглянуто 22 заяви громадян Біловодської селищної територіальної громади щодо надання матеріальної грошової допомоги на лікування та оперативне втручання, 1 заява щодо поховання особи, яка не працювала та не була пенсіонером на момент смерті та 6 заяв щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам та вдовам учасників ліквідації на ЧАЕС.