Робоча зустріч в рамках реалізації проєкту «Організація утилізації твердих побутових відходів та вивезення вторинної сировини в Біловодській громаді»

30 березня в селищній раді відбулася робоча зустріч в рамках реалізації проєкту «Організація утилізації твердих побутових відходів та вивезення вторинної сировини в Біловодській громаді» за участю селищного голови Олега Мирошника, його заступника Віталія Мажули, депутата селищної ради, ініціатора та автора зазначеного проєкту Ірини Козакової, його співорганізаторами та партнерами ФОП Сергієм Неклюєнко, головою громадської організації «ЄВСУГ ДІЄ» Іриною Баришенко, Вікторією Клімовою та Оленою Богдановою – представницями Данської Ради у справах біженців, яка виступає джерелом фінансування проєкту.

Під час заходу були обговорені питання щодо пріоритетів роздільного збору сміття, намічені шляхи подальшої співпраці та підписані угоди щодо надання цільової благодійної допомоги. Проєктом передбачено організацію роздрібного збору сміття на території всій громади, для чого будуть придбані 120 спеціальних контейнерів для сортування відходів за 2 фракціями: скло та пластик. Крім того, підприємцем буде здійснюватися приймання вторинної сировини у населення та підприємств з подальшим її вивезенням на переробку.

Сподіваємося на те, що дана ініціатива за підтримкою мешканців громади допоможе розв’язанню проблеми територій в частині благоустрою та охорони навколишнього середовища.