Відбулася Міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року

0
7

7 червня 2019 року у м. Харків відбулася Міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року, в якій брав участь селищний голова Едуард Олєйніков. У рамках наради селищний голова провів зустрічі з заступником міністра охорони здоров`я  Павлом Ковтонюком та головою Національної служби здоров`я  України Олегом Петренко.

Відповідно до положень Закону України» «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 2020 року в Україні запроваджується програма медичних гарантій. У межах програми медичних гарантій буде визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету на основі єдиних тарифів.