Відбулася апаратна нарада Біловодської селищної ради

Сьогодні, 10 березня 2021 року під керівництвом селищного голови Біловодської селищної ради Олега Мирошника відбулась апаратна нарада за участю заступників селищного голови, секретаря ради, керуючого справами виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів та служб району.

Очільник громади заслухав інформацію начальниці відділу освіти Лариси Супрун про діяльність відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради щодо забезпечення функціонування закладів освіти:
– реалізація проєктів регіонального розвитку та заходів щодо участі у Міжнародних інвестиційних проєктах;
– виконання статті 8 закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо забезпечення територіальної доступності;
– усунення недоліків з протипожежної безпеки відповідно до результатів позапланових заходів Державного нагляду представниками ДСНС.

Про інвестиційну діяльність та співпрацю з міжнародними організаціями присутнім доповіла начальниця управління економічного розвитку і торгівлі Олена Шилобрид.

По закінченню наради керівництвом громади було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.