Відбулась зустріч з представниками ветеранів АТО/ООС

У межах проєкту консолідації ветеранського руху Луганської області “Єдність ветеранів Луганщини” Регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області на 2017-2020 роки 11 серпня 2020 року в малій залі Біловодського районного Будинку культури відбулась робоча зустріч щодо вирішення нагальних проблем ветеранів АТО/ООС.

На зустрічі були присутні заступник голови ГО “Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області” Артем Коваленко, член Ради ветеранів Міністерства ветеранів України Володимир Правенький, голова ГО “Об’єднання учасників АТО/ООС Біловодщини” Валерій Жуйков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії “НАШ КРАЙ” Сергія Шахова Володимир Гніденко, представники закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, земельних відносин Біловодської селищної ради, начальник управління соціального захисту населення Біловодської РДА.

Були обговорені питання щодо соціального, медичного захисту ветеранів АТО/ООС, отримання земельних ділянок, увічнення пам’яті захисників України.