Відбулась зустріч двох громад – Біловодської та Міловської

3 грудня 2020 року для обміну досвідом до Біловодщини завітала делегація Міловської ОТГ.

Біловодська об’єднана територіальна громада першою на Луганщині в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом та  компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» створила й організувала віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) для наближення та спрощення надання адміністративних та соціальних послуг адміністративного характеру жителям громади.

Під час  ознайомчої зустрічі,  гості відвідали ЦНАП (смт Біловодськ), відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради, де керівниці обох закладів поділись досвідом співпраці з Програмою ООН, яка здійснює діяльність, спрямовану на зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей та використовує сучасні підходи та інструменти управління та врядування.  Також поділилися  досвідом впровадження системи надання інтегрованих соціальних послуг у громаді. Учасники зустрічі відвідали віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП у Городищенському старостинському окрузі, де відбулось знайомство з працюючою спеціалісткою та зі старостою округу.

Представники громад  обговорили питання взаємодії двох ОТГ в процесі поширення досвіду роботи, організації та переходу до надання адміністративних та соціальних послуг. Гостей Міловської ОТГ найбільш цікавили перспективи розвитку системи взаємодії між суб’єктами надання послуг, перелік можливих соціальних послуг та юридична сторона питання.

На відміну від Біловодська, Міловська громада зараз тільки на початку шляху створення роботи віддалених робочих місць, тому обмін досвідом з Біловодською громадою може стати потужним поштовхом для розвитку  надання адміністративних послуг.