Відбулась серпнева педагогічна конференція

Сьогодні, 30 серпня, відбулась педагогічна конференція «Забезпечення якісної освіти в Біловодській ОТГ в умовах реформування освітньої галузі».
В роботі конференції взяли участь: голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, секретар селищної ради Віктор Кучеров, начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катерина Бас. На конференцію були запрошені директори та колективи закладів дошкільної, загальноосвітньої та позашкільної освіти об’єднаної територіальної громади.
З вітальним словом до освітян звернулися селищний голова Едуард Олєйніков та секретар селищної ради Віктор Кучеров. Вихованці БРЦДЮТ привітали учасників конференції веселим та енергійним танком.
Начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катерина Бас привітала колег з початком нового навчального року та виступила з доповіддю «Забезпечення якісної освіти в Біловодській ОТГ в умовах реформування освітньої галузі».
На конференції також виступили: 
1. Макаренко Марія, вихователь Біловодського КЗДО №2 «Веселка», з доповіддю «Створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи».
2. Клевець Інна, вчитель початкових класів Біловодського ОЗЗСО, з доповіддю «Нова українська школа в дії».
3. Тарабанова Юлія, вчитель початкових класів Новодеркульського ЗЗСО ім. А.В. Пастухова, з доповіддю «Забезпечення якісної освіти в умовах реформування освітньої галузі».
4. Чепурна Ніна, практичний психолог Новодеркульського ЗЗСО ім. А.В. Пастухова, з доповіддю «Психологічна служба в Новій українській школі».
5. Мирошник Олег, директор Біловодської ДЮСШ, з доповіддю «Якість та доступність позашкільної освіти».

Під час конференції педагогічні працівники були нагороджені:
– Грамотами Біловодської селищної ради за високий професіоналізм, сумлінну працю, цінний внесок у виховання учнівської молоді та особисті досягнення у галузі національної освіти;
– Грамотами відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради за значні успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.
Подяками відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради вшанували педагогів які багато сил та енергії віддали вихованню підростаючого покоління, а сьогодні виходять на заслужений відпочинок. 
Також вручили Подяки педагогічним працівникам за участь та високі досягнення під час обласного туристсько-спортивного зльоту-змагання серед працівників навчальних закладів Луганської області.
За рішенням пленуму Біловодської районної профспілки працівників освіти і науки освітяни-туристи нагороджені грошовими преміями. Голова районної профспілки працівників освіти і науки Лариса Супрун щиро подякувала педагогічним працівникам.
Після конференції розпочалася робота районних предметних методичних об’єднань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here