Відбулась робоча зустріч з активом та суб’єктами господарювання Плугатарського старостинського округу

23 квітня 2019 року відбулась робоча зустріч з активом та суб’єктами господарювання Плугатарського старостинського округу Біловодської об’єднаної громади, в якій взяли участь селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, начальник управління економічного розвитку і торгівлі Олена Шилобрид, завідуючий сектором з благоустрою Лілія Нечай та в.о. старости Плугатарського старостинського округу Юрій Ніпрун.

В ході зустрічі обговорювались можливості та шляхи вирішення найбільш гострих проблемних питань, які турбують громадськість округу: проблеми утримання та обслуговування доріг, налагодження системи управління твердими побутовими відходами, ремонту системи опалення навчальних закладів та інші. Піднімалось питання залучення додаткових фінансових ресурсів на вирішення проблем, надані роз’яснення щодо умов участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку та Бюджету участі.