Відбулась робоча зустріч щодо реконструкції Біловодського ліцею «Лідер» в рамках реалізації проєкту НКПВУ

У середу, 14 квітня у коворкінг-центрі на базі Біловодської центральної районної бібліотеки відбулась робоча зустріч щодо реконструкції ліцею «Лідер». У заході взяли участь керівництво громади на чолі з селищним головою Олегом Мирошником, представники відділу освіти виконавчого комітету, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ, начальник управління економіки та керівництво Біловодського ліцею «Лідер» разом з головою батьківського комітету й головою учнівського самоврядування.

Біловодська селищна рада виділила кошти на проведення комплексу заходів для виготовлення проєктно-кошторисної документації. Метою згідно зі Стратегією розвитку Біловодської СТГ на 2021-2027 роки є створення профільного ліцею на базі Біловодського ліцею «Лідер» для того, щоб здобувачі освіти нашої громади та прилеглих територій мали змогу отримувати повну загальну середню (профільну освіту).

На захід були запрошені консультант з участі у проєктах ПРООН В. Чепресов, проєктант О. Воробйов та фахівець з питань технічного нагляду О. Обухов для спільної розробки проєктно-кошторисної документації разом з представниками громади та Біловодського ліцею «Лідер».

Наразі виконана топографічна зйомка, інженерне вишукування (геологія), технічне обстеження, енергоаудит будівель та споруд для виготовлення проєкту реконструкцію Біловодського ліцею «Лідер» з будівництвом прибудови пансіонату на 300 місць.

Реалізація можлива за умови участі у міжнародних інвестиційних проєктах зі Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком.