Відбулась нарада-семінар за участі підприємців Біловодщини

3 березня 2021 року відбулась нарада-семінар за участі підприємців Біловодської громади. У заході взяли участь керівництво Біловодської селищної територіальної громади, керівники та спеціалісти: Біловодського районного центру зайнятості, Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганській області, Біловодської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Луганській області, Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області, Біловодського територіального відділення Філії – Луганське обласне управління АТ «Ощадбанк», Біловодського відділення «Приватбанк».

Метою зустрічі було ознайомлення підприємців зі змінами в законодавстві, щодо здійснення підприємницької діяльності, банківськими програмами та продуктами для бізнесу, з чинними грантовими програмами, та джерелами пошуку грантових пропозицій.

Так учасниками наради-семінару розглянуто питання щодо:
1. «Про дотримання законодавства, та зміни що відбулись з питань оподаткування підприємницької діяльності»;
2. «Легалізація зайнятості та порядок набуття страхового стажу найманими працівниками»;
3. «Про легалізацію заробітної плати, новітні веб технології та зміни що відбулись в законодавстві з питань пенсійного забезпечення»;
4. «Взаємодія Біловодського районного центру зайнятості населення з підприємницькими структурами, залучення підприємців до грантових програм спрямованих на розширення бізнесу та створення нових робочих місць»;
5. «Реабілітаційне лікування застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань та травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Право на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності фізичними особами-підприємцям»;
6. Про діючи кредитні програми та інші банківські продукти, що будуть корисні при здійсненні підприємницької діяльності, а відповідно питання-відповіді з даної тематики «Ощадбанк», «Приватбанк»;
7. «Джерела пошуку грантових пропозицій для розвитку та започаткуванню підприємницької діяльності».

Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на всі запитання безпосередньо від служб, інформаційні буклети щодо нових сервісів проєкту USAID, «Ощадбанку» та грантових заявок Данської ради у справах біженців.

Результатом наради-семінару стало внесення змін до складу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Біловодської селищної ради. Наприкінці селищний голова Олег Мирошник висловив впевненість, що сьогоднішня зустріч буде корисною і плідною для кожного з присутніх та наголосив на важливості проведення таких заходів в майбутньому.