Від Станично-Луганського управління до державного бюджету надійшло 5,6 млн грн військового збору

Платники податків Станично-Луганського, Біловодського та Міловського районів за січень – травень 2020 року перерахували на підтримку української армії 5,6 млн гривень. Це більше, чим за аналогічний період 2019 року на 0,3 млн грн або 6 відсотків.

Начальник Станично-Луганського управління Головного управління ДПС у Луганській області Сергій Калінін відзначив стабільну та позитивну динаміку надходжень збору від представників усіх сфер економіки з початку року.

Він нагадав, що надходження військового збору спрямовуються на фінансування потреб оборони України. Саме тому своєчасна та повна сплата цього збору сьогодні дуже важлива для нашої країни.

Станично-Луганське управління Головного управління ДПС у Луганській області