Представники Біловодської ОТГ відвідали свято з нагоди Дня усиновлення у Луганській ОДА

В обласній державній адміністрації 30 вересня 2019 року відбулося обласне свято з нагоди Дня усиновлення.

Делегацію від Біловодської об’єднаної територіальної громади очолив заступник селищного голови Володимир Гніденко.

З привітальним словом звернувся голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький. У вітальному слові він подякував усім, хто присвячує своє життя вихованню дітей, віддаючи цій справі свої серця. «Кожна дитина має виховуватися у родинному затишку, в любові та піклуванні. У нашій області цього року 403 дитини отримали родини. Дякую вам, що пов’язали свої долі з цими діточками та дали їм шанс на краще майбутнє»,- зазначив голова облдержадміністрації.

Особистий внесок посадовців, опікунів, батьків-вихователів та прийомних батьків у вирішенні питань соціального захисту дітей, створення сприятливих умов щодо їх розвитку відзначений почесними грамотами, подяками обласної держадміністрації та служби у справах дітей обласної держадміністрації.

Щиро вітаємо з нагородою нашу землячку Ольгу Гладкову (Данилівський старостинський округ, с. Новодеркул)!