Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради повідомляє!

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про охорону праці» та пункту 5.3 «Типового положення» про навчання і перевірку знань з питань охорони праці. Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради повідомляє, що 16-17 березня 2021 року о 10 годині в актовій залі Біловодського районного будинку культури за участю ТОВ «Луганського навчально-курсового комбінату» відбудеться навчання та перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення роботи.

За більш детальною інформацією з даного питання звертатись до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради за телефоном + 38 (050) 137-86-80

Головний спеціаліст
сектору з праці та зайнятості населення
Сергій Арнаутов