Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради  Біловодського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку головного спеціаліста відділу підтримки підприємництва та торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

Основні вимоги:

• вища освіта відповідного напрямку;
  • стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • володіння комп’ютером на рівні користувача.

Строк  подання заяви – 15 календарних днів з дня опублікування оголошення

Звертатися за адресою: Луганська область, смт. Біловодськ, вул. Центральна, буд. 103, 2 поверх, управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради.