Урочистості з нагоди 76-ї річниці визволення смт. Біловодськ від нацистських загарбників.

0
95

76 років відділяє нас від буремних воєнних років. Для історії це небагато, а для людини – це майже все життя. Кожного року, в честь невмирущих пам`яті і слави, увіковічених мужністю і героїзмом наших воїнів-визволителів, 20 січня ми відзначаємо День визволення нашого краю від фашистських загарбників.

День визволення, як і День Перемоги загалом, це свято зі сльозами на очах. Це свято, коли згадують усіх, причетних до тієї великої події, а більшість із них, на жаль, вже немає серед живих.
До цієї знаменної дати в смт.Біловодськ відбулась низка святкових заходів.

18 січня 2019 року біля пам’ятника загиблим воїнам відбулися урочистості з нагоди 76-ї річниці визволення смт. Біловодськ від німецько-фашистських загарбників.

В заході взяли участь селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров, підполковник, військовий комісар Біловодського районного військового комісаріату Олег Лазаренко, керівники підприємств, установ, організацій, працівники бюджетних установ, учні загальноосвітніх шкіл ОТГ, жителі територіальної громади.

Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів, яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

Едуард Олєйніков наголосив: «Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди пишатимемося подвигом борців за свободу нашого краю». Також, побажав всім жителям Біловодського краю добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні.