Урочистості до Дня знань відбулись у закладах освіти Біловодської ОТГ

Сьогодні, 2 вересня, заклади освіти Біловодської громади радо відчинили двері перед своїми учнями. В цьому році в ЗЗСО навчатиметься 1981 учень, з них 199 першокласників. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першачків, які вперше ступлять на новий шлях до світу пізнання. Не менш важливим він буде для випускників, яким доведеться здавати ЗНО та обирати професійну стезю.
Традиційно в цей день було проведено церемонію рівняння на прапор України, під час якої лунав Гімн держави. Директори та вчителі закладів освіти вітали учнів, радо приймали до шкільної родини первачків та давали настанови майбутнім випускникам. На кожній святковій лінійці Біловодської громади були присутні почесні гості – представники Біловодської селищної ради та її виконавчого комітету.
На свято Першого дзвоника до Євсузького ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітав селищний голова Едуард Олєйніков. З найкращими побажаннями від імені селищної ради та її виконавчого комітету він звернувся до присутніх: «Вітаю усіх з Днем знань та початком нового навчального року! Висловлюю слова подяки вчителям і батькам, які піклуються за нашу молодь. Здорове, освічене, сильне покоління – майбутнє нашої громади та України!»
Навчальний рік розпочався з першого уроку виховного спрямування. Листом МОНу було рекомендовано приділити увагу ціннісним орієнтирам сучасної української школи.