Урочисті заходи з нагоди Міжнародного Жіночого Дня.

6  березня 2019 року у приміщенні Біловодського районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди весняного свята для чарівних представниць Біловодської об’єднаної територіальної громади.

Привітати жінок зі святом приїхав народний депутат України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергій Шахов. Зі сцени районного будинку культури народний депутат звернувся до жінок з найтеплішими словами привітання: «Ми, чоловіки, цінуємо наших матерів, коханих, сестер, усіх жінок, які оточують нас удома чи на роботі, триста шістдесят п’ять днів на рік. Однак у цей день кожному з нас хочеться зробити для вас щось особливе. Тож щирі вітання, подарунки, квіти в день 8 Березня – це прекрасна традиція, яка давно стала українською.
Усьому світу відомо, що українські жінки – найкрасивіші, найрозумніші і найталановитіші. З давніх-давен українки правили державами, рухали вперед літературу й науку, створювали навколо себе красу та затишок.
Ви тримаєте на своїх руках нашу Батьківщину. Ви – справжні берегині сімейного вогнища і благополуччя, адже саме жінка є основою у будь-якій родині. Ви приносите в цей світ радість і нове життя. Без вас неможливий розвиток і поступ уперед.
Мабуть, немає такої сфери, де б жінки не демонстрували чудеса професіоналізму, працелюбства, натхнення і відповідальності. Ви робите світ кращим, добрішим, прекраснішим, позитивнішим. Саме жінки в Україні є рушійною силою всіх гарних і дійсно потрібних починань. Водночас жіноча мудрість є запорукою злагоди в суспільстві. Тож, від щирого серця  хочу побажати, щоб у цьому бурхливому потоці Ви завжди відчували себе впевнено, а притаманні прекрасній половині людства мудрість і оптимізм ніколи не полишали Вас.
Посмішок від долі, міцного здоров’я, кохання, сімейного затишку, благополуччя і мирного неба! Нехай Господь допомагає у всьому на Вашому шляху!

Зі словами привітання до жінок звернувся селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков: «Від імені усіх чоловіків вітаю усіх жінок присутніх жінок із святом весни побажав любові у серці, добробуту у кожному домі, миру та злагоди».

На святі були присутні жінки – керівники підприємств, навчальних і дошкільних закладів, комунальних закладів та охорони здоров’я, громадських організацій та мешканці Біловодської ОТГ.

Жінки отримали квіти, подарунки та подяки від народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова.

А також, на чарівних представниць Біловодської ОТГ чекав святковий концерт за участі аматорів Біловодського районного будинку культури, учнів дитячої школи мистецтв. Своїми чудовими виступами, емоційністю виконання, артистам вдалося зачарувати всіх, тому, затомивши подих, слухачі насолоджувалися чудовим співом та танцями, а після кожного виступу щедро нагороджували артистів оплесками.