Урочисте нагородження команд- призерів 2018 року.

19 січня 2019 року, в спортивній залі Біловодського професійного аграрного ліцею відбулося урочисте нагородження призерів чемпіонату з футболу та міні-футболу за минулий рік.

В нагородженні команд взяли участь: заступник селищного голови Біловодської селищної ради, помічник народного депутата України від політичної партії « НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, секретар селищної ради Віктор Кучеров, голова Біловодської федерації футболу  Іван Кудря, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олег Милокост.

Третю сходинку чемпіонату з міні футболу посіла команда «Вікторія» с. Бараниківка, друге місце посіла команда «РБК» смт.Біловодськ. Чемпіоном 2018 року стала команда «Зоря», с. Лимарівка.

Команди – призери були нагородженні кубком та медалями.

Призерами чемпіонату району з футболу стали наступні команди:

• «Зоря» с. Лимарівка – перше місце;
  • « Вікторія» с. Бараниківка – друге місце;
  • «Слобода» с. Шуликівка – третє місце;

Кожна команда-призер отримала кубок, футбольні м’ячі, медалі та грамоти.

В номінації кращі гравці сезону  визнані:

• Кращий воротар – Олексій Бугайов ФК « Слобода»;
  • Кращий захисник – Максим Бугайов ФК « Вікторія»;
  • Кращий півзахисник – Володимир Білокобильський ФК «Зоря»;
  • Кращий нападник – Олександр Сергієнко ФК «Світоч»;

Спонсори своїх футбольних команд отримали подяки від Біловодської селищної ради. А саме:

• Сергій Титаренко;
  • Анатолій Негода;
  • Юрій Гаркуша;
  • Евген Безнос;
  • В’ячеслав Бєлолипецький;
  • Денис Денищенко;
  • Юрій Ніпрун;

Після урочистого нагородження учасників та переможців Чемпіонату району відбувся турнір з міні футболу.