Ура, перемога!

На території Біловодської ОТГ громадською організацією «Активна та сучасна Бараниківка 2019» продовжується реалізація проєкту «#Роверпаркінг» в  рамках конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей , що адмініструється  ICAP  Єднання за фінансування Програми ООН  із відновлення та розбудови миру.

В межах проєкту було отримано  велопарковки такими  закладами освіти нашої громади: Біловодський ліцей №1  , Біловодський ліцей «Лідер» , Городищенський ліцей, Кононівська гімназія, Бараниківський ліцей, Новодеркульський ліцей імені А.В. Пастухова, Литивинівська ліцей та Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ).

На території Біловодської ОТГ значна кількість громадян, дітей та дорослих використовує  велосипеди для пересування,  але не завжди це зручно, тому що  кількість велопарковок обмежена, а  в більшості населених  пунктів вони установлені біля магазинів , аптек. І до цього моменту жоден заклад загальної середньої освіти чи позашкільний заклад не був  облаштований даним пристосуванням для паркування велосипедів. Проєкт «#Роверпаркінг» забезпечує мешканців громади такою необхідною  інфраструктурою, яка  сприятиме розвитку велоспорту, популяризації екологічних видів транспорту, спростить пересування школярів до закладів освіти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here