Умови конкурсу на право оренди нежитлового приміщення «КЗ Біловодський районний парк культури та відпочинку»:
– орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця;
– відшкодування відділу культури (балансоутримувачу) конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди.
– відшкодування вартості публікації оголошення про конкурс суб’єкта оціночної діяльності , комунальних послуг (електроенергії – павільйон більярд та вивіз сміття);
– утримання об’єктів відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;
– підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкту оренди;
– збереження цільового призначення об’єкта;
– у повному обсязі виконувати усі зобов’язання зазначені у договорі оренди.
Для участі у конкурсі претендент подає:
1. Заяву про участь у конкурсі.
2. Відомості про претендента на участь у конкурсі:
а) для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:
– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
– копії установчих документів (завірені представником);
– базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;
б) для претендентів на участь у конкурсі які є фізичними особами:
– копію документа, що посвідчує особу, та належним чином оформлену довіреність на представника;
– за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів.
Конкурс буде проведено 15 травня 2019 року за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, 109 (приміщення районного будинку культури) .
Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі 14 травня 2019 року, 16-00 год.
Документи пронумеровані разом з описом подаються у запечатаному конверті з відміткою «НА КОНКУРС» із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди.

Телефони для довідок (06466) 9-10-01 м.т. 066 099 05 66