Укладено Меморандум про співпрацю між Біловодською громадою та Проектом USAID «Економічна підтримка Східної України»

6 червня 2019 року в м.Краматорськ відбулась перша Конференція для міст/ОТГ -партнерів щодо реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України».

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» підтримує розвиток стійкої, інклюзивної та ринково орієнтованої економіки на Сході України, надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами. Проект USAID також працює з місцевими та регіональними органами влади та недержавними структурами, проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю та іншими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному зростанню регіонів.

Діяльність проекту USAID зосереджена на трьох завданнях:

1. Стабілізація економіки

2. Підтримка розвитку малих та середніх підприємств

3. Зміцнення впевненості в майбутньому

В конференції взяли участь Майкл Рей Піллбері -керівник Проекту  «Економічна підтримка Східної України», Валері Райт – заступник керівника проекту, менеджери та спеціалісти Проекту за відповідними напрямками, керівництво міст/ОТГ – партнерів: Бахмут, Добропілля, Краматорськ, Покровськ, Біловодська ОТГ, Новопсковська ОТГ, Старобільськ, Маріуполь.

Біловодську об’єднану територіальну громаду представляли: секретар Біловодської селищної ради Віктор Кучеров, заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олексій Стрига.

Під час проведення конференції було презентовано Біловодську об’єднану територіальну громаду та відбулось  урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Біловодською ОТГ та керівництвом проекту (USAID) «Економічна підтримка Східної України».

Сподіваємось, що завдяки партнерським відносинам  Біловодської об’єднаної територіальної громади  та проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» буде досягнуто реалізацію основних цілей, передбачених  Стратегією  розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2023 року.