У ЦНАПі введено в дію нову комплексну послугу

Сьогодні юний мешканець Біловодської громади отримав свої перші «дорослі» документи, скориставшись новою комплексною послугою ID-14 (2в1).
Зазначена послуга надає можливість оформити та отримати паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
Раніше для того, щоб отримати ID-картку з номером платника податків, спершу необхідно було відвідати Центр обслуговування платників податків та подати заяву на призначення номера платника податків. А після його отримання – звернутися до ЦНАПу або територіального підрозділу ДМС за оформленням паспорта.
Нововведення зменшує кількість візитів громадян до державних органів та заощаджує власний час.
Послуга ID-14 (2в1) надається безкоштовно. Для її отримання необхідно надати:
• свідоцтво про народження;
• довідку про реєстрацію місця проживання (форма 13)*;
• паспорти батьків.
Термін надання послуги: 20 робочих днів.