У ТОВ «Луганський навчально-курсовий комбінат» за участю фахівців Міжрегіонального управління проведено перевірку знань з охорони праці

25 лютого 2021 року фахівцями Управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці  була створена комісія та проведено іспит з перевірки знань загальних питань охорони праці у посадових осіб підприємств, які проходили навчання у ТОВ «Луганський навчально-курсовий комбінат». Участь у іспиті взяли посадовці таких підприємств Луганської області, як:
ТД «Українські смоли», ТОВ «Сєвєродонецьк А-Пласт», КП «ЛЖЕК №1», Кремінський районний центр зайнятості, ТОВ «Квалітет-1», КП «Лисичанськ тепломережа» тощо.

В ході проведення іспитів фахівці Міжрегіонального управління перевіряли знання законів та нормативних актів з охорони праці, пожежної безпеки, надання першої допомоги потерпілим, основних вимог правил безпеки в галузі.

Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Східного міжрегіонального управління Державної служби України  з питань праці звертає увагу роботодавців, що не допускаються до роботи працівники, у тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань охорони праці.

Сектор з питань праці та зайнятості населення  відділу соціального захисту населення виконкому Біловодської селищної ради повторно нагадує, що  відповідно до ст. 18 Закону України «Про охорону праці» та пункту 5.3 «Типового положення» про навчання і перевірку знань з питань охорони праці, 16-17 березня 2021 року о 10 годині в  актовій залі  Біловодського районного будинку культури за участю ТОВ «Луганського навчально – курсового комбінату» відбудеться навчання, а також перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб, діяльність яких  пов’язана з організацією безпечного ведення роботи.

За більш детальною інформацією з даного питання звертатися до відділу соціального захисту населення  виконавчого комітету Біловодської селищної ради за телефоном +38 (050) 137-86-80.

Онлайн-навчання на платформі EDUGET | EDUGET