У Сєвєродонецьку на урочистому заході з нагоди Дня місцевого самоврядування Біловодську ОТГ відзначено як найпродуктивнішу громаду області

Сьогодні, 05 грудня, у м. Сєвєродонецьк відбулись обласні урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. На святі були присутні представники органів місцевого самоврядування, депутати і виборці громади.
З вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська: «Я хочу побажати кожному з вас гарних ініціатив – креативних, позитивних, залучайте якомога більше інвестицій, розвивайтеся! Жителі наших громад достойні гарного життя, тому бажаю вам натхнення, наснаги та міцного здоров’я для реалізації всіх планів!». Зі святом представників місцевого самоврядування також привітали: виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко, голова обласного Комітету профспілки працівників державних установ України Сергій Тихоновський та керівник Луганського регіонального офісу програми «U-lead with Europe» Ігор Агібалов.
Під час заходу Біловодського селищного голову Едуарда Олєйнікова нагороджено Грамотою Луганського регіонального відділення Асоціації міст України. Керуючу справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілію Полторак нагороджено Листом подяки Луганської обласної державної адміністрації Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.
Грамотою Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області нагороджено голову Біловодської районної ради Петра Самойлова.
Керівник Луганського регіонального офісу програми «U-lead with Europe» Ігор Агібалов відзначив Біловодську громаду як найпродуктивнішу та презентував Біловодському селищному голові Едуарду Олєйнікову символічний сувенір.
Під час заходу пролунали музичні привітання від ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії, вокального ансамблю «Оксамит» та гурту «БезМеж».