У Рубіжному відбувся фінал Чемпіонату Луганської області з волейболу серед чоловічих команд.

0
5

13 квітня у спортивному залі РПК відбувся фінал Чемпіонату Луганської області з волейболу серед чоловічих команд, який стартував у грудні 2018 року, та складався з 7 групових турнірів. Чотири найкращі команди за підсумками виїзних турів отримали право виступу у фінальній групі: Біловодськ, Старобільськ, Рубіжне та Мілове. Даний захід відбувся за ініціативою федерації волейболу Луганської області (Олег Мирошник, Ігор Світличний) та за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА та місцевих адміністрацій.
Протягом дня численні рубіжанські глядачі мали змогу насолодитися грою високого рівня. У першому півфінали перемогу здобули волейболісти Біловодську з рахунком 2:1 над Міловим, у другому півфіналі рубіжанські волейболісти подарували глядачам гарну гру та перемогу над Старобільськом (з рахунком 2:0). У матчі за третє місце зустрілися команди міст Мілове та Старобільська. Перемога дісталася міловчанам. Доля першого місця вирішилася в фінальному матчі між господарями турніру – рубіжанами і командою Біловодська. Протистояння двох сильних команд завершилося красивою перемогою з рахунком 2: 1 на користь гостей. Таким чином перше місце здобули – Біловодськ, друге – Рубіжне, третє – Мілове та четверте – Старобільськ. Вітаємо команду Біловодська з перемогою!