У Новий рік з новими рекордами!

30 грудня 2018 року у Біловодській школі важкої атлетики «Луганська обласна спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» відбувся 29й Новорічний чемпіонат району з важкої атлетики під девізом «День побиття рекордів».

За підсумками року наша важкоатлетична школа є найкращою серед сільських шкіл ВФСТ « Колос» України.

Тричі звання чемпіону України у різних номінаціях вигравала майстер спорту міжнародного класу Анастасія Шишанова. Чотири рази найсильнішою ставала майстер спорту Дар’я Шишанова.

Звання чемпіонів України вигравали у різних вагових групах кандидат у майстри спорту Владислав Тиднюк, Богдан Тищенко, Денис Овчинніков та Валерій Черноус. Багато атлетів були призерами чемпіонатів України, області та району.

На це велике спортивне свято завітали: селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, директор МПП «Агро» Валерій Боронніков. Почесні гості привітали учасників змагань, побажали  добра, миру та благополуччя у Новому році.

За результатами 2018 року найкращій спортсменці Дар’ї Шишановій вручили грошову винагороду, а також подарунок з нагоди Дня народження отримав прославлений атлет з пауерліфтингу Дмитро Боронніков.

Серед атлетів вагою до 23 кг звання чемпіону виграв Данило Бєліков з результатом у ривку 17 кг, у поштовху 18 кг і вперше виконав норматив III юнацького розряду, його брат Віталій став володарем срібної медалі з результатом 11кг + 15 кг.

У ваговій категорії до 34 кг с трьома новими особистими рекордами став Давид Шуліка 22 кг + 27 кг і вперше виконав норматив II юнацького розряду.

Єгор Кузнєцов став володарем золотої медалі у категорії до 38 кг з результатом 22 кг + 28 кг.

У категорії до 45 кг зійшлися Валерій Черноус та Олександр Кошарний. Золото виграв Валерій у ривку 45 кг, у поштовху 52 кг. Олександр виграв срібну медаль з результатом 40 кг + 53 кг і вперше виконав норматив III розряду. У категорії до 49 кг поза конкуренцією був Денис Овчинніков. З результатом у ривку 69 кг, у поштовху 82 кг він став володарем золотої медалі. Зовсім трошки не вистачило йому до виконання нормативу кандидату майстра спорту.

На другу сходинку п’єдесталу піднявся Ігор Ковальов з результатом 29 кг + 40 кг. У ваговій категорії до 67 кг поза конкуренцією був Дмитро Боронніков. У ривку Дмитро зафіксував 80 кг, у поштовху 95 кг та посів перше місце і вперше виконав I розряд. Друге місце виборов Андрій Супрун. На третьому місці опинився Михайло Будовський. Артем Ковальов став чемпіоном у ваговій категорії до 73 кг з результатом 83 кг + 97 кг. Переможну крапку у змаганнях поставив Андрій Бугайов, який у ривку справився з вагою 110 кг, а у поштовху 130 кг, виграв золоту медаль у категорії до 96 кг та установив три особисті рекорди.

Анастасія Буреш стала володарем золотої медалі з результатом 32 кг + 43 кг. Чемпіонкою змагань у ваговій категорії до 64 кг стала Дар’я Шишанова з результатом у ривку 68 кг, у поштовху 87 кг.

На церемонії нагородження з рук президента федерації важкої атлетики Біловодського району всі призери отримали медалі, дипломи, грошові винагороди та новорічні подарунки.

Завершилися змагання святкуванням, новорічним солодким столом та пам’ятним фото.

У ході змагань було встановлено 52 особистих рекорди, які дадуть добрий старт великим перемогам у 2019 році.