У Литвинівці відбувся виїзний прийом громадян

23 вересня у Литвинівці відбувся виїзний прийом громадян селищним головою Едуардом Олєйніковим і представниками ради та її виконавчого комітету.

Консультували та відповідали на питання громадян: селищний голова Едуард Олєйніков, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Віталій Мажула, начальник відділу освіти Катерина Бас, начальник відділу земельних відносин Роман Іванович, головний спеціаліст сектору обліку звітності та аналізу відділу соціального захисту населення Ірина Олійник та в.о.старости Литвинівського старостинського округу Михайло Бабічев.

Питання, з якими звернулися громадяни під час прийому:

– ремонт дороги (С.Кривонос, листоноша; Л. Кісільова, адміністратор ЦНАП; Н.Попович, повар);

– придбання автомобіля (В. Кузьменко, інвалід І групи);

– щодо оформлення успадкованих сінокосів та пасовищ (Є.Мележик, пенсіонерка);

– про обладнання автобусної зупинки на с.Брусівка через села Семикозівка, Шуліківка, Литвинівка, навпроти скверу ім.40-річчя Перемоги (Н.Тімофєєва, пенсіонерка);

– харчування дітей по «Прозоро» (В.Шпота, лаборант; О.Грицай, безробітна; Л.Кісільова, адміністратор ЦНАП; С.Кривонос, листоноша (батьківський комітет);

– оформлення документації на сінокоси та пасовища (О.Мельник, В.Кривонос, п/підприємці, індивідуали).

Громадянам надано відповіді з приводу порушених ними питань.

Керівникам відповідних структурних підрозділів надано контрольні доручення.