У громадах на Луганщині стартувала розробка інвестиційних профілів та положень про залучення інвестицій

У понеділок, 26 квітня 2021 року, відбулось перше засідання робочої групи з розробки інвестиційного профілю та положення про залучення інвестицій Біловодської територіальної громади. Захід дає старт другому етапу проєкту «Розробка інвестиційних профілів громад та положення про залучення інвестицій на місцевому рівні», який реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансування Європейського Союзу.

Протягом березня 2021 року у межах першого етапу проєкту було здійснено конкурсний відбір учасників серед усіх громад Донецької та Луганської областей. За результатами відбору, участь у проєкті продовжили 20 пілотних громад, серед яких і Біловодська ТГ.

До складу робочої групи увійшли представники керівництваБіловодської селищної ради, управління економічного розвитку і торгівлі, начальник управління фінансів, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ, начальник відділу соціально захисту населення й головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, а також представники бізнес-спільноти та громадськості. Під час першого засідання учасники обговорили поточний стан інвестиційного середовища громади. Також було окреслено основні цілі, методи роботи та очікувані результати виконання проєкту.

З метою забезпечити прозорість та відкритість процесу було організовано фокус-групові дослідження із залученням підприємців, представників структурних підрозділів ради, підприємств, громадськості, приєднаних населених пунктів та профільних громадських організацій. Протягом півторагодинної дискусії учасники досліджень визначали ключові проблеми розвитку інвестиційного середовища та можливості їхнього вирішення у повноваженнях ОМС, пріоритетні напрямки інвестиційного розвитку, а також надавали конкретні пропозиції з поліпшення бізнес-клімату у громаді.