У Біловодську вшанували пам’ять загиблих воїнів до 78-ї річниці визволення селища від нацистських загарбників

Щорічно 20 січня жителі селища відзначають День визволення Біловодська від нацистських загарбників. Збереження пам’яті про великий подвиг ветеранів, які в 1943 році звільняли селище, є обов’язком нащадків, що живуть на цій землі, адже тільки ветеранам ми зобов’язані своїм майбутнім.

З нагоди 78-ї річниці визволення Біловодська від нацистських загарбників відбулось вшанування пам’яті загиблих героїв Біловодщини та урочисте покладання квітів до Братської могили. В заході взяло участь керівництво Біловодської селищної ради на чолі з селищним головою Олегом Мирошником, головою районної організації ветеранів України Валентина Негода, головою ГО “Об’єднання учасників АТО/ООС Біловодщини” Валерій Жуйков та керівниками закладів Біловодського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Біловодського відділу поліції та Луганського прикордонного загону.

Доземний уклін і глибока шана ветеранам Другої Світової війни, за неоціненний подвиг та здобуту довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу та своїй батьківщині. Міцного здоров’я, злагоди, довгих років життя та тільки мирного неба над головою!