У Біловодську вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого українці вшановують пам’ять учасників бойових дій на території інших держав та відзначають чергову річницю виведення колишніх радянських військ з республіки Афганістан.

З нагоди 32-річниці виведення радянських військ з Афганістану на Біловодщині відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Висловити глибоку шану героям цих трагічних подій прийшло керівництво Біловодської селищної ради, учасники Спілки ветеранів Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів та небайдужі жителі громади. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання та панахидою у Свято-Троїцькому храмі.

Цього дня також вшановують всіх військових, які воювали та загинули в 16-ти країнах світу в радянські часи та часи незалежної України. Наразі за період незалежності в миротворчих операціях за межами країни загинуло 49 військових.