У Біловодську відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей

Урочистості присвячені Міжнародному дню захисту дітей відбулися вчора, 31 травня, на центральній площі смт Біловодськ під гаслом «Заспіваймо пісню разом!».

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Олег МИРОШНИК, який побажав дітям здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, мирного й щасливого дитинства. За досягнення у різних сферах діяльності очільник громади нагородив преміальними грошовими сертифікатами юних спортсменів, творчі колективи, учнів Дитячої школи мистецтв та переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Водночас для маленьких громадян громади та тих, хто завжди поруч з дітьми – батьків, вихователів, учителів пройшло розважальне свято. Святковий настрій дарували творчі колективи та солісти Дитячої школи мистецтв. Маленькі учасники брали участь у концертно-ігровій програмі, різноманітних розважальних локаціях та створювали пам’ятні яскраві світлини у спеціально облаштованих фотозонах.

Сподіваємося, що про цей день у дитячих спогадах залишаться лише приємні емоції, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.