У Біловодській громаді оновлюють офіси для надання соціальних послуг

У Біловодську та у трьох селах громади розпочались ремонтні роботи кабінетів для надання соціальних послуг. Оновлення віддалених робочих місць для надання соціальної допомоги – другий компонент проєкту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді”, який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW). Під час першого етапу команда проєкту разом із громадою визначала, які послуги необхідні мешканцям, розробляла програму розвитку соціальних послуг та навчала соціальних працівників. Зараз фактично соціальні фахівці не мають зручних умов для роботи із вразливими категоріями. Доступ до приміщень, в яких наразі працюють соціальні фахівці, обмежений для людей з інвалідністю. Після модернізації 4 офіси, в яких працюють соціальні фахівці, стануть більш доступними для усіх місцевих мешканців, які потребують соціальних послуг. З’являться таблички зі шрифтом Брайля, кнопка виклику персоналу, буде зроблено доступ для інвалідних колясок, з’явиться електроліфт.Соціальні працівники пройшли навчання, аби ще більш ефективно і якісно надавати допомогу мешканцям громади.

Офіси, в яких проводиться ремонт, розташовані за адресами:вул.Центральна, 103, Біловодськ;вул.Покровська, 10, с.Городище;вул.Центральна, 2, с.Кононівка;вул. Широка, 215, с.Евсуг. На ремонт і облаштування відремонтованих приміщень проєкт виділив більше 1 млн грн. Завершення робіт заплановано на весну 2021 року. Проте і зараз мешканці можуть звернутись за соціальними послугами у громаді.

Дізнатися більше про послуги доступні у Біловодській громаді можна за телефонами. Центр надання соціальних послуг – 0646620251, ЦНАП – 0646620288, 0962340983, Відділ соціального захисту населення – 0958396496, Територіальний центр соціального обслуговування – 0646691230

Буклет про соціальні послуги https://www.unicef.org/…/7801/file/Social%20services.pdf