У Біловодську здійснили покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС

Щороку 26 квітня в пам’ять про події 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС відзначається День пам’яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах. В цей день на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша у світі техногенна катастрофа.

Чорнобильська аварія стала не тільки величезною трагедією і найбільшою екологічною катастрофою ХХ століття, але й уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія, що вийшла з-під контролю, не визнає кордонів. На жаль, її відголоски будуть лунати ще довго і  позначаться не на одному поколінні людей. І лише завдяки мужності та самовідданості робітників, вчених, військових і добровольців, які ризикували своїм життям і здоров’ям, які виконали тоді, в 1986 році, безпрецедентні за своїми масштабами та складністю роботи щодо термінового усунення наслідків цієї трагедії, вдалося уникнути більш жахливих наслідків.

Сьогодні у Біловодську вшанували подвиг усіх тих, хто загинув під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
У заході взяли участь селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко, в.о. голови Біловодської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Михайло Рєзнік, члени Біловодської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Наталія Полуніна та Олександр Горбунов. Учасники заходу здійснили покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС.