У Біловодську вшанували пам’ять загиблих воїнів до 77-ї річниці визволення селища від нацистських окупантів

Сьогодні о 09:00 біловодчани зібралися біля Пам’ятника загиблим в роки війни землякам, щоб відзначити 77-у річницю визволення Біловодська від нацистських окупантів. Цей день є знаменним для усієї Біловодщини, адже визволення селища стало можливим лише завдяки спільним зусиллями наших батьків, дідів і бабусь, які мужньо боронили рідний край від поневолення.
«Ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу нашого краю.
Наш священний обов’язок-зберегти пам’ять про тих, хто врятував рідну землю в суворі роки війни, відстояв наше право на життя», – зазначив секретар селищної ради Віктор Кучеров.
Теплі слова вдячності та побажання міцного здоров’я колишнім фронтовикам, землякам, які нині проживають у громаді, – Марії Бородіній, Миколі Вегері, Марії Луганській, Олександрі Кобилятській, Івану Передері, Петру Гребенюку, Івану Мирошникову та Степану Сергієнку – адресувала голова районної організації ветеранів Валентина Негода.
Згадували сьогодні фронтовиків, Героїв Радянського Союзу – Петра Гниду, Анатолія Головченка, Семена Гончарова, Олександра Новикова, Федора Уманського, Григорія Чаговця, Петра Юрченка; повних кавалерів ордена Слави – Михайла Дяченка, Дмитра Журавльова, Григорія Коваленка.

Пам’ять усім полеглим була вшанована хвилиною мовчання. В знак поваги про подвиг наших земляків-визволителів відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави та Вічного вогню.

Низько вклоняємося перед героями, які ціною власного життя відстояли Біловодськ! Ваш подвиг, шановні ветерани, ніколи не буде забутий, а слава – примножуватиметься у століттях.