У Біловодську вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції в Україні відзначають 14 грудня. Сьогодні у Біловодську вшанували подвиг усіх тих, хто брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
У заході взяли участь селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко, голова Біловодської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Павло Петрушенко, член Біловодської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Наталія Полуніна, ліквідатори аварії, вдови, представники медичної галузі та небайдужі жителі громади.
Учасники заходу здійснили покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам ЧАЕС.
Сьогодні у скорботі та вдячності ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, чиє життя обірвала страшна трагедія. Втім, нашим громадянським обов’язком є вшанування і турбота про живих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
Біловодщина вдячна мужнім учасникам ліквідації аварії, тим, хто став щитом заради майбутніх поколінь українців.
Бажаємо кожному із вас незламної сили духу, міцного здоров’я та мирного неба над головою!