У Біловодську вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

У День пам’яті та примирення, 8 травня, ми нагадуємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у воєнні роки.
«Найдорожчим на землі є Мир, найсвятішою — Перемога над ворогом, який зневажає твою Батьківщину, віру, культуру. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, це суміш печалі й радості, пов’язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення», – зазначив селищний голова Едуард Олєйніков.

Керівництво та працівники Біловодської селищної ради поклали квіти до Вічного вогню та хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за свободу України.