У Біловодську відкрито коворкінг-центр

На базі Біловодської районної бібліотеки відбулося відкриття коворкінг-центру в рамках проєкту ПРООН «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні». Стрічку урочисто перерізали селищний голова Едуард Олєйніков та голова Луганської обласної профспілкової організації працівників культури, заслужений працівник культури України Геннадій Верескун.
Ініціатор проєкту «Створення умов для активізації громадськості-шлях до соціально згуртованої громади», завдяки якому відбувся капітальний ремонт читальної зали бібліотеки та закупівля нових меблів – громадська організація «Данилівська громада».
Партнером ГО «Данилівська громада» виступила Біловодська селищна рада, яка підтримала ініціативу щодо реалізації проєкту.
Загальна вартість – 386, 310 грн, з них кошти ПРООН – 302,310 тис.грн, з місцевого бюджету – 84 тис.грн.
Коворкінг (Co-working) – це специфічна організація праці людей, при якій в одному спільному просторі об’єднуються люди з різною зайнятістю, для спілкування та творчої взаємодії. Термін може сприйматися в широкому та вузькому сенсі. У широкому сенсі, коворкінг — це підхід до організації людей, що працюють в спільному просторі, займаючись різними видами діяльності. У вузькому сенсі, коворкінг — це і є простір, офіс або інше подібне місце.
Коворкінг-центр на базі районної бібліотеки надає можливість проводити зустрічі у комфортних умовах з необхідним технічним оснащенням із представниками молодіжної ради, громадських організацій, бізнесу. Кожен житель громади також має змогу користуватися послугами коворкінг-центру.