У Біловодську відкрито Дитячий будинок сімейного типу

На початку року відбулась визначна подія для Біловодської громади – відкриття дитячого будинку сімейного типу у смт Біловодськ. Двоповерховий будинок загальною площею 326,3 кв.м., придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), дасть змогу забезпечити сімейним затишком та теплом сімох дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей (власних та вихованців) у дитячому будинку не повинна перевищувати 10 осіб.
Сьогодні до дитячого будинку завітав голова Луганської обласної державної адміністрації- керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, начальник служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації Раїса Родіна та Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.
В будинку буде жити велика родина Ірини Мацнєвої та дев’яти діточок, які проживали у с. Городнє. Ірина має двох власних дітей та сім вихованців. Під час спілкування керівництво області та селищний голова Едуард Олєйніков подякували матері-виховательці за таке відповідальне та нелегке рішення – створити ДБСТ та побажали усій сім’ї здоров’я, терпіння, наснаги та добра у серці, а вихованцям – успіхів у всіх починаннях, слухняності, добре навчатися, щоб в майбутньому вони стали гідними членами суспільства, якими буде пишатися не тільки Біловодська громада, а і уся Україна.