У Біловодську відбувся соціокультурний захід для дітей та молоді з інвалідністю

У малій залі Біловодського РБК відбувся інтегрований соціокультурний захід, присвячений Новорічним та Різдвяним святам, в якому взяли участь діти та молодь з інвалідністю Біловодського та Новопсковського районів. Організаторами заходу виступили Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями та Луганська обласна молодіжна організація «АМІ-СХІД».
З вітальним словом до присутніх звернулися заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко та голова Правління ЛОМГО «АМІ-СХІД», представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Луганській області Тетяна Баранцова.
Під час заходу діти та молодь з інвалідністю демонстрували свої вміння та таланти: декламували вірші, танцювали, демонстрували поробки, створені власноруч. Також були проведені конкурси, святковий флешмоб і вручення самаритянських подарунків. «Дітлахи отримали чудові подарунки від ГО «Спілка Самаритян України Київське об’єднання»; Олександри Поліщук, нашої землячки, що мешкає в Італії, та італійських друзів. Сьогодні в організації цього свята нам також допомагає Кремінська спеціалізована школа-інтернат. Я вдячна кожному, хто сприяє реалізації прав людей з інвалідністю та їх залучення до активного життя в громаді! Бажаю всім дітям, щоб збувалися їхні мрії!» – зазначила голова Правління ЛОМГО «АМІ-СХІД» Тетяна Баранцова.