У Біловодську відбувся міжгромадський форум місцевого розвитку громад партнерів програми ООН з відновлення та розбудови миру

Представники громад Луганської області, а саме: Біловодської, Чмирівської, Новопсковської ОТГ, смт Мілове, Станиці Луганської, Марківського району та представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру і програми «Будуємо Україну Разом» зустрілися у Біловодську на міжгромадському форумі місцевого розвитку громад.
Форум був організований з метою зміцнення громадської залученості та проєктної діяльності в громадах Луганської області за рахунок розбудови міжсекторіального діалогу.
В результаті форуму учасники зустрічі:
– отримали більш чітке уявлення про діяльність Програми відновлення та розбудови миру на сході України в контексті загальної мети діяльності ООН, цілей тисячоліття, комплексу гуманітарного реагування та діяльності з розвитку ООН;
– розширили уявлення щодо сутності та підходів до соціальної мобілізації, а також принципи взаємодії громади з міжнародними організаціями через робочі групи та ключових представників;
– поділилися досвідом успішної взаємодії в форматі робочої групи та визначили сфери громадського життя, де застосування зусиль робочої групи є найбільш доцільним.