У БІЛОВОДСЬКУ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Щороку, 24 серпня, на честь прийняття Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо це величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю честю та працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбутнє.
Цьогоріч ми святкуємо вже 28 річницю незалежності нашої держави і саме з цього приводу на площі біля районного Будинку культури відбулися урочистості, з вітальним словом до мешканців громади звернувся Біловодський селищний голова Едуард Олейніков.
Подарунком для усіх присутніх став святковий концерт «З Україною в серці назавжди», підготовлений працівниками культури Біловодської ОТГ.
Складовою частиною урочистостей були: парад вишиванок, флеш-моб «Так, я люблю Україну», фото-виставка «Місця Біловодської громади, які надихають», локація «Подаруй посмішку дитині» та локація «Зелені зони» – виставка квіткових композицій від старостинських округів «Барви рідного краю».
Зранку на території стадіону «Юність» відбувся турнір з шашок та шахів, присвячений Дню Незалежності України.