У Біловодську відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. У Біловодському районному Будинку культури з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися урочистості та концерт-вітання «Твоє покликання – людям допомагати!».
Працівників соціальної сфери громади привітав селищний голова Едуард Олєйніков. У своєму виступі він зазначив, що прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у соціальній сфері. Селищний голова подякував за роботу працівникам відділу соціального захисту населення виконкому Біловодської селищної ради, територіального центру соціального обслуговування, управління пенсійного фонду України, центру зайнятості населення, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та фонду соціального страхування. Побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів та здобутків у їх нелегкій справі.
З привітанням та словами подяки до працівників соцсфери звернулися заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко та секретар селищної ради Віктор Кучеров.
За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери було нагороджено Подяками Біловодської селищної ради та Подяками від народного депутата України Сергія Шахова кращих соціальних працівників:

1. Адаменко Олену – бухгалтера Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Латку Дар’ю – фахівця із соціальної роботи Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

3. Черепаху Яну – фахівця із соціальної роботи Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

4. Кобилянського Євгена – провідного інженера з комп’ютерних систем Біловодського районного центру зайнятості.

5. Гурковську Тетяну – провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Біловодського районного центру зайнятості.

6. Рогозян Юлію – начальника Біловодського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області.

7. Куркіну Ірину – головного спеціаліста Біловодського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області.

8. Кірсанову Анну – головного спеціаліста Біловодського відділу обслуговування громадян Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області.

9. Зарембу Тетяну – начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

10. Кітову Світлану – головного спеціаліста відділу з організаційної роботи та управління персоналом.

11. Богодух Ірину – головного спеціаліста відділу з призначення соціальних допомог та компенсацій.

12. Безнос Надію – соціального робітника по смт. Біловодськ Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

13. Мирошник Наталію – бухгалтера І-ї категорії Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

14. Стрюк Світлану – перукаря Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

15. Сущенко Любов – соціального робітника по с. Городище Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

16. Гармаш Людмилу – соціального робітника по с. Городище Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області.

17. Кривоноса Сергія – завідувача сектору адміністративно-господарського забезпечення Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.

18. Сокирко Ольгу – страхового експерта з охорони праці Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.