У Біловодську відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування дозволяє значно демократизувати апарат управління і вирішувати місцеві питання, забезпечуючи максимальне врахування інтересів громад, поєднувати інтереси і права людини та інтереси регіонів і держави в цілому, створити певні противаги центральній владі. Для цього органам місцевого самоврядування або ж на конституційному рівні, або ж шляхом видання звичайних законів забезпечується досить широка компетенція, що відповідає намірам сучасних держав розширювати їх соціальні функції, сприяючи зміцненню ролі місцевого самоврядування у наданні різноманітних соціальних та адміністративних послуг населенню. Місцеве самоврядування ґрунтується на тому, що практично жодною країною неможливо управляти лише з центру. Тому її територія поділяється на певні адміністративно-територіальні одиниці різних рівнів (області, райони, громади тощо), в яких функціонують, як правило, одночасно виборні представницькі органи, які, попри відмінності у формуванні цих органів, разом творять єдину систему здійснення публічної влади на місцях.
Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.
З нагоди Дня місцевого самоврядування у Біловодському районному Будинку культури відбулись урочистості, в яких взяли участь представники місцевої влади, в.о. старост старостинських округів, депутати селищної ради та ветерани органів місцевого самоврядування. З вітальнім словом до присутніх звернувся селищний голова Едуард Олєйніков, після чого відзначив працівників органів місцевого самоврядування Подяками за плідну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, вагомий особистий внесок у виконання доручень наших виборців та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Подяками Біловодської селищної ради нагороджено:

ІВАНОВИЧА РОМАНА – начальника відділу земельних відносин Біловодської селищної ради;
МИЛОКОСТА ОЛЕГА – начальника відділу молоді та спорту виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
МИХАЙЛЮК СВІТЛАНУ – головного спеціаліста фінансового відділу Біловодської селищної ради:
МУРАШОВУ ОКСАНУ – головного спеціаліста сектору інвестиційної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
НЕГОДУ ЛЮБОВ – спеціалісту відділу ведення державних реєстраційних дій виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
КОНОПЛЯНУ МАРИНУ – головного спеціаліста сектору обліку звітності та аналізу відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
ЧУМАК ОЛЕНУ – головного спеціаліста бюджетного відділу управління фінансів виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
БЕДЕНКО ЛАРИСУ – головного спеціаліста відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
ЛИСОГОР ТЕТЯНУ – спеціаліста відділу ведення державних реєстраційних дій виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
ТІЩЕНКО ОКСАНУ – спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Біловодської селищної ради;
ПАВЛЕНКО ТЕТЯНУ – спеціаліста відділу ведення державних реєстраційних дій виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
ПРОЦЕНКО АЛЛУ – спеціаліста відділу ведення державних реєстраційних дій виконавчого комітету Біловодської селищної ради;
БОЛДАР ІННУ – спеціаліста Біловодської селищної ради;
КАЛАШНИКА АНДРІЯ – спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Біловодської селищної ради;
ГНІДЕНКО АЛЛУ – спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Біловодської селищної ради;
ХОДУСА ДМИТРА – в.о. старости Кононівського старостинського округу Біловодської селищної ради;
НЕХАЄНКА ОЛЕГА – в.о. старости Шуліківського старостинського округу Біловодської селищної ради.

Творчі колективи Біловодської громади привітали присутніх музичними виступами.