У Біловодську відбулося урочисте відкриття оновленого терапевтичного відділення

Сьогодні у КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» відкрили оновлене терапевтичне відділення. Урочисте відкриття відбулося за участю селищного голови Едуарда Олєйнікова, голови районної держадміністрації Катерини Колесникової, генерального директора КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Романа Чередниченка, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрія Стогнієва та народного депутата України Сергія Шахова.
«Ремонтні роботи у відділенні не проводились жодного разу з моменту введення в експлуатацію будівлі лікарні. І, нарешті, завдяки коштам, що були виділені з місцевого бюджету в рамках Програми забезпечення населення Біловодської об’єднаної територіальної громади спеціалізованою медичною допомогою на 2019-2020 роки, був проведений капітальний ремонт відділення на суму майже 4 млн грн», – зазначив генеральний директор КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» Роман Чередниченко (Roman Cherednychenko).
Наразі у відділенні створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів та роботи співробітників терапії. У забезпеченні якісними функціональними медичними меблями допоміг народний депутат України Сергій Шахов. «За сприяння нардепа лікарня отримала гуманітарну допомогу з Європи у вигляді 39 функціональних механічних ліжок, 36 функціональних автоматичних ліжок, 155 матраців, 30 приліжкових столиків та ін. Ці меблі допомогли облаштувати не тільки оновлене терапевтичне відділення, а й інші підрозділи лікарні. Як бачимо, саме спільна робота усіх гілок влади сприяє якісному та корисному результату», – підкреслив селищний голова Едуард Олєйніков.
Терапевтичне відділення Біловодської багатопрофільної лікарні – одне з найстарших стаціонарних відділень. Воно розраховане на 50 ліжок, зокрема 10 неврологічних, 5 ендокринологічних та 5 кардіологічних. Тут надається медична допомога хворим із цілою низкою захворювань та патологічних станів. Це хворі кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного, нефрологічного, гематологічного профілю, крім того на профільних ліжках надається допомога пацієнтам із захворюваннями нервової системи та ендокринологічним хворим. Також у складі відділення наявна палата інтенсивної терапії, яка оснащена сучасним обладнанням (кардіомонітор, дефібрилятор, апарат ШВЛ, кисневий концентратор).
Колектив терапевтичного відділення, який очолює завідувачка Лариса Бєляєва, складається з 24 висококваліфікованих і досвідчених співробітників. В штаті працюють 2 лікаря-терапевта, кардіолог, ендокринолог та невропатолог. Відділення повністю укомплектоване штатом середніх та молодших медичних сестер.
#Біловодськабагатопрофільналікарня #терапевтичневідділення