У Біловодську відбулось урочисте відкриття комунального закладу дошкільної освіти №4 «Перлина»

Сьогодні у Біловодську відбулось урочисте відкриття КЗДО №4 «Перлина». На святі були присутні почесні гості: голова Луганської обласної державної адміністрації- керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, начальник служби у справах дітей Луганської обласної державної адміністрації Раїса Родіна та Біловодський селищний голова Едуард Олєйніков.
Сергій Гайдай привітав біловодчан з відкриттям дошкільного закладу, зауважив, що садочок сучасний та комфортний і побажав, щоб дітки ходили до нього із задоволенням.
«Турбота про дітей – один з пріоритетних напрямів роботи селищної ради. Багато ініціатив реалізовано. Це ремонти та поповнення матеріально-технічної бази багатьох закладів освіти Біловодської громади. Звісно, все відразу зробити не вдається, але, крок за кроком, ми йдемо до здійснення мети і завжди радіємо успішним результатам усіх дій, спрямованих на благо дітей Біловодщини» – наголосив селищний голова Едуард Олєйніков.
Працівники районного будинку культури, вихованці Центру дитячо-юнацької творчості та КЗДО №2 подарували святковий настрій та створили теплу атмосферу усім гостям свята.
Ремонтні роботи у Біловодському комунальному закладі дошкільної освіти № 4 проведено з 2017 по 2019 рік, замовником виступив Департамент будівництва енергозбереження, архітектури та містобудування облдержадміністрації на суму 12248582,73 грн (кошти обласного бюджету).
В дошкільному закладі замінено віконні блоки, дах, внутрішні і зовнішні двері, монтаж системи опалення, відремонтовано електромережу, зроблено зовнішнє утеплення стін і їх фарбування, облаштовано каналізацію, зроблено водопровід, установлено колектор каналізації, укладено тротуарну плитку.
За сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) здійснено поставку м’якого і твердого інвентарю, обладнання для ігрових майданчиків на суму 496392,43 грн. За кошти громади в 2019 році відремонтовано дорожнє покриття по вулиці Козюменського, на якій розташований дошкільний заклад.