У Біловодську до Дня Святого Миколая урочисто відкрили Новорічну ялинку

Сьогодні, 19 грудня, на площі біля районного Будинку культури відбулося урочисте відкриття Новорічної ялинки. Безліч позитивних емоцій та гарний настрій присутнім подарували аматори народного мистецтва і вихованці Біловодського районного центру дитячої та юнацької творчості, які разом із вихователями підготували святкові ігри, забави, чудові новорічні пісні. Дорослі та дітки радо брали участь у конкурсах і водили хороводи біля ялинки разом із казковими героями. Працівники РБК представили насичену та яскраву концертну програму «Святий Миколай, ти до нас завітай!».
Селищний голова Едуард Олєйніков привітав усіх зі святом, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая.
Наприкінці заходу над селищем спалахнув феєрверк, подарувавши публіці святковий новорічний настрій.